Aktualności

Kolejny Kosmiczny Mecz za nami!

9 września był dniem wyjątkowym! 5 tysięcy osób na rybnickim stadionie, ponad czterdziestka znanych i lubianych na murawie i jeden cel – pomagać!

 

No, trzeba przyznać, że udała nam się ta sobota. Łącznie z tym, że ogarnęliśmy pogodę (czego to te sowieckie rakiety jonizujące atmosferę nie zrobią, no skuteczność taka, że klękajcie narody), ogarnęliśmy stadion z pomocą fantastycznych ludzi z klubów sportowych, MOSiR i naszych wolontariuszy, ale przede wszystkim – pojawiła się magia. Było show, była świetna zabawa na murawie i torze, był doping i rodzinna atmosfera na trybunach i była ekipa ludzi gotowych pomagać za „dziękuję”, a czasami bez słów i gestów podziękowania…

Dlatego tutaj, z tego miejsca raz jeszcze (bo na Fejsie już było!) przeogromne „DZIĘKUJEMY” dla wszystkich, którzy przyłożyli rękę lub nogę, a czasem nawet głowę do tego wydarzenia. Od władz Miasta począwszy, przez MOSiR oraz władze klubów, sponsorów, zawsze wiernych partnerów i niezawodne media, dzięki którym mamy fantastyczne zdjęcia, kończąc na wolontariuszach oraz naszej dzielnej ekipie agencyjno-fundacyjnej, która nigdy się nie poddaje, walczy do końca i czasem szalone pomysły przekuwa w rzeczy niezapomniane – bez wkładu Was wszystkich tej imprezy by nie było!

Legendarny Kosmiczny Mecz powróci!