Aktualności

Kosmiczny Mecz za nami, KABAryjTON tuż za rogiem

To naprawdę intensywny miesiąc dla nasze Fundacji. Piątka w tym roku organizuje dwa duże przedsięwzięcia w jednym miesiącu! 

1 czerwca odbył się na rybnickim stadionie Legendarny Kosmiczny Mecz, kolejna już letnia odsłona zimowej imprezy, która rok rocznie ściąga do Rybnika największe gwiazdy sportu, telewizji i estrady. Tym razem na boisku przy Gliwickiej 72 podziwiać mogliśmy m.in wybitnych reprezentantów Polski w piłce nożnej, a także całe zastępy artystów, kabareciarzy i ludzi telewizji, którzy pojawili się na naszym wydarzeniu! 

Już 17 czerwca również na stadionie w Rybniku odbędzie się KABAryjTON – doroczna, dobroczynna impreza kabaretowa, która w tym roku ma naprawdę gwiazdorski skład. Na scenie amfiteatru stadionu MOSiR zaprezentują się – Neo-Nówka, Paranienormalni, kabaret Para Numer Dwa, kabaret Czesuaf oraz kabaret Kałasznikof. Oczywiście nie zabraknie szalonych prowadzących, czyli Ewki Błachnio oraz Mariusza Kałamagi… oraz nie zabraknie nas! Wystąpimy, jako gospodarze, i pokażemy coś zupełnie nowego! 

Bilety na KABAryjTON jeszcze w sprzedaży, ale została już resztka. www.kabaryjton.pl – tu szczegóły!