Aktualności

Ulrop, urpol, lurpop… ech, WAKACJE!

1 lipca zagraliśmy ostatni przedurlopowy koncert (dzięki, Koszęcin! :*)! A to oznacza, że przed nami pierwsza urlopowa przerwa tych wakacji! Kiedy wracamy?

Spakowani, gotowi, część z nas już dziś rano na lotniskach – jedziemy, lecimy, biegniemy lub płyniemy, nie ważne jak, czym i kiedy, ale w końcu mamy upragnione wakacje! Jakieś dwa tygodnie przerwy, drinków z palemką, pływania na dmuchanych materacach i wcierania kremów SPF50 w blade klaty! Wyjazdy nie oznaczają jednak tak naprawdę przerwy w pracy!

Po pierwsze – piszemy nowy program. Premiera już jesienią, a to oznacza, że mamy niewiele czasu na dopracowanie szczegółów. Dlatego odpoczywamy, ale kreatywnie! Rozmyślamy, spisujemy pomysły, kreujemy nowych bohaterów, nowe sytuacje – pracujemy! 
Po drugie – nabieramy formy przed podbojem Wybrzeża! Druga połowa lipca to przede wszystkim pierwsza część naszej północnej „Bursztynowej Trasy”, na którą zaprosiliśmy w tym roku gościa, a raczej – GOŚCIÓWĘ! Szczegóły znajdziecie w dziale „Występy”!

A oprócz tego? Będziemy na super wypasionym kabaretonie! „Wakacyjny Kabareton Na Żywo” w Sopocie, 22 lipca, Opera Leśna – więcej szczegółów znajdziecie tutaj.
Mamy też gratkę dla naszych fanów na Południu! W wakacje raczej nie gramy tam zbyt często, ale jeśli chcecie się z nami zobaczyć, będzie jedna świetna ku temu okazja! Gramy w Wiśle 12 sierpnia! W amfiteatrze, a więc pod chmurką, prawie open’er! Bilety do zdobycia tutaj!

Do zobaczenia gdzieś na trasie lub gdzieś podczas wakacyjnych wojaży! Nara, mordeczki!