Aktualności

Widzimy się w POLSACIE już 5 marca!

„Kabaret Na Żywo” wraca z nowym sezonem i to MY jesteśmy gospodarzami premierowego odcinka – fantastyczni goście, niesamowite skecze i cała masa śmiechu, a to wszystko bez jednego cięcia!

W niedzielę, 5 marca, o 20:05 absolutna premiera nowej edycji „Kabaretu Na Żywo” z nami w roli głównej. Będzie śmiesznie, bardzo aktualnie i na ostro! Przygotowaliśmy dla was show o niezwykłym charakterze – świeżutkie skecze, specjalnie na tę okazję napisane gagi oraz odświeżone klasyki i hity. Nie zabraknie też improwizacji, bo to wszystko przecież „na żywo”, czyli wracamy do korzeni – naturalnie i bez zbędnej cenzury!

Nie możemy zdradzić zbyt wielu szczegółów, ale jedna podpowiedź nie zaszkodzi – premiera odbywa się na kilka dni przed Dniem Kobiet. A jak wiadomo, każda kobieta zasługuje na idealny prezent – czyli idealnego mężczyznę…

A więc sprawa jest prosta, zaraz po kolacji, jak już maluchy zobaczą bajkę na dobranoc, a wy przebrniecie przez informacje o kolejnych niewybrednych aferach, przekrętach i przestępstwach – piloty w dłoń, dźwięk podkręćcie i usiądźcie, bo trudno będzie ustać ze śmiechu!