Polecamy

„Biegająco”

„Biegająco”

     Uwielbiam bieganie. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tej aktywności fizycznej. Kocham poznawać kraj i świat właśnie w ten sposób. Cieszę się swoją samotnością podczas biegu, jak i tym wszystkim co mnie otacza. Jest to pewnego rodzaju styl życia, który daje mi mnóstwo frajdy. Dlatego chciałbym wszystkim, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z bieganiem lub zaczynają, ale również tych, którzy są doświadczonymi biegaczami, zachęcić do lektury książki Jerzego Skarżyńskiego „Biegiem przez życie”.

Jest to książka pełna pasji i profesjonalnej wiedzy napisana w bardzo przystępny sposób. Jest przeznaczona dla wszystkich biegających i można do niej wracać na każdym etapie zaawansowania biegowego. Począwszy od odchudzania,  poprzez szczegółowe opisy różnych rodzajów treningów, a skończywszy na odnowie biologicznej.

Pamiętajmy, że dopiero chęć biegania i wiedza, jak to robić, mogą zrobić z ciebie biegacza. Zachęcam do sięgnięcia po tę lekturę i serdecznie pozdrawiam pana Jerzego, z którym miałem okazję porozmawiać podczas tegorocznej edycji Orlen Warsaw Marathon.

„Nic nie wiesz o bieganiu? Przeczytaj tę książkę – będziesz wiedział wszystko!”

 

                                  Polecam serdecznie

                                                                           Mateusz