Polecamy

„Dla wierzących i niewierzących”

Na swojej codziennej drodze spotykam coraz więcej ludzi, którzy szukają Boga, którzy mają potrzebę spojrzenia w głąb siebie, którzy pragną odnaleźć sens i cel swojego życia, tylko nie za bardzo wiedzą jak to zrobić. Może brakuje pewnego impulsu, a może dobrego przewodnika?

Każdemu, kto zadaje pytania, szuka wskazówek i ma odwagę stanąć w prawdzie, chciałbym polecić książkę, która może być takim przewodnikiem – „Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień” ojca Augustyna Pelanowskiego.

Ojciec Augustyn Pelanowski to paulin o niezwykłej charyzmie, który otwarcie mówi jak jest i stara się ratować błądzących oraz wszystkich znajdujących się w trudnych sytuacjach. Mówi jasno i konkretnie o rzeczach ważnych. Dlatego jego ostatnia książka jest pozbawiona jakichkolwiek zbędnych słów. Z dbałością o każdy szczegół wypowiedzi autor prowadzi przez szereg zagadnień dotyczących naszej postawy moralnej, współczesnych zjawisk społecznych, lęków, zagrożeń i wątpliwości, a całość opiera na najmocniejszym fundamencie, jakim jest Pismo Święte.

Konkretnie, na temat i szczerze do bólu.

 

                             Polecam serdecznie

                                                                 Mateusz